♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #5520

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
21.12.22 17:05:10 | #5520
Reakce na příspěvek #5518

A přesto mají i mezi námi své příznivce. Jakákoliv, někým vyvolaná válka je zrada vládnoucích na svých lidech.



| Předmět: RE: RE:
22.12.22 11:47:53 | #5524 (1)

Vy byste se mohli vzít za ruce....věříte každé blbině♪....co se dočtete♪♪♪...hlav­ně, že je to PROTI PUTINOVI...co je PRO UKRAJINU...NAD TÍM SE LIDI ROZPLÝVAJ♫♪...ŽE TÍM OKRÁÁÁDAJ NAŠE ČESKÉ LIDI *5762* ....jsem ráda..že se o politiku nezajímáám♪...PÁČ SI NEBUDU NIC OVĚŘOVAT. *16449* *6640* ..JE MI TO U ZADNICE♪♪♪♪♪♪♥­..nezajímá Tě politika..ale abys napsal..co děláš.co pečeš♫♪ *15310* ...jak motááááš houstiččky..nebo co..to ne♪♪♫ *33858* ♪.....dupy♪♪dupy♪♪