A přesto mají i mezi námi své příznivce. Jakákoliv, někým vyvolaná válka je zrada vládnoucích na svých lidech.
Předmět diskuze:
BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT
VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!...
*†***********"†††****†****
POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025*
... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif
... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif
... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

....jsem ráda..že se o
politiku nezajímáám♪...PÁČ SI NEBUDU NIC OVĚŘOVAT.
..JE MI TO U
ZADNICE♪♪♪♪♪♪♥..nezajímá Tě politika..ale abys napsal..co
děláš.co pečeš♫♪
...jak motááááš
houstiččky..nebo co..to ne♪♪♫
♪.....dupy♪♪dupy♪♪