♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #57248

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: matka je už ve věku
20.03.26 15:00:11 | #57248
Reakce na příspěvek #57243

Já vím ))) ale co mu na takovou krávovinu napsat? ))))
Napsala jsem to ze svého pohledu ˇ= mě tohle říct některé z mých dávno dospělých dětí-- letí takovým fofrem, že si ani neobuje boty. *27179* *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: matka je už ve věku
20.03.26 16:25:27 | #57250 (1)

Jasně.-) O rodičích by tak psát neměl.