Já vím ))) ale co mu na takovou krávovinu napsat? ))))
Napsala jsem to ze svého pohledu ˇ= mě tohle říct některé z mých dávno
dospělých dětí-- letí takovým fofrem, že si ani neobuje boty.

Předmět diskuze:
BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT
VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!...
*†***********"†††****†****
POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025*
... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif
... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif
... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg
