♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #57445

Zobrazit vše


| Předmět: RE: no asi tak
03.05.26 10:47:45 | #57445
Reakce na příspěvek #57444

opravdové máslo je jen z tzv. „pastvený chov“ (grass-fed). Tyto etikety často doplňují informace o počtu dní, které krávy stráví venku, což bývá minimálně 120 dní v roce.



| Předmět: RE: RE: no asi tak
03.05.26 12:58:54 | #57447 (1)

Jo,jo....dřív se krávy vyháněly na pastviny v květnu a byly tam celé léto až do podzimu- každý den - od prvního dojení až k tomu večernímu.
a to se dalo říct, že je to máslo! a ta 10kčs.)))) *14571*