♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC! NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... *†***********"†††****†**** POKUD MATE S NEKYM PROBLEM,VYRESTE SI TO U SEBE V KOMNATE A NE U NÁS,NA POHODOVÉM, SVĚTOVĚ ŽÁDANÉM, MILOVANÉM RÁDIU ❤️PRALINKA❤️ Oznámení-zakladatelka diskuze-PRALINKA nás opustila dne 27.2.2025* ... https://www.yoom.cz/img/36gonnf1_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/629a30km_source.gif ... https://www.yoom.cz/img/69tdlhmp_source.jpg

Zobrazení reakcí na příspěvek #57465

Zobrazit vše


| Předmět: jestli tahle diskuze
05.05.26 08:33:56 | #57465

je vrcholem mého sociálního kontaktu s lidmi
tak asi skočím z okna.. na lidi



| Předmět: RE: jestli tahle diskuze
05.05.26 15:51:31 | #57466 (1)

Na lidi néééé- na hlavu klidně.



| Předmět: RE: RE: jestli tahle diskuze
05.05.26 17:57:38 | #57467 (2)

ještě tak abych se zakoukal do nějaké kuňky bez groše
dobře se ožením a pak budu velkej pán
a koupím si vlastní barák aby každej měl na očích jak jsem bohatej !