dobré jitro všem

📻🎵🎶Já myslela, že je dneska silvestr už....tak to mám
furt
cililink 
No,tak to neni zrovna klidny konec roku ..copak to způsobilo...
... hlavně,aby se nikomu nic nestalo
cink,břink☘️💡🍰
"Ve Větřní hoří dům s pečovatelskou službou - Novinky" https://www.novinky.cz/clanek/krimi-ve-vetrni-hori-dum-s-pecovatelskou-sluzbou-ctyri-lide-jsou-zraneni-40455696#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=4&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
jdu se válet jsem opět líná
ale stihla jsem toho za dnešk docela
dost,byla jsem nakoupit dopoledne ,pak u kadeřnice a ještě jsem stačila
uvařit dobrou hovězí polévku a křenovou omáčku ,knedle udělám až
zítra dneska už toho mám plný zuby tak dobrou noc a já si jdu ještě
číst

To nam řikaj novinu....jsou to dobytkové...ti nebudou mít nikdy
dost,jsou hrabiví,nenažraní,až běda!..vydělavaj holt na lidském
utrpení a nemoci!
prááskho! 
"Zdravotnictví v roce 2024: Volně prodejné léky mohou zdražit, lékaři vydělají víc - Novinky" https://www.novinky.cz/clanek/domaci-zdravotnictvi-v-roce-2024-volne-prodejne-leky-mohou-zdrazit-lekari-vydelaji-vic-40455569#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=3&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
„Je úplně jiný, než jak se jeví v televizi. V soukromí je to spíš introvert, ale v manželství je to despota,“ prozradila tato kamarádka pro televizi Nova.
Důvodem tohoto prohlášení byl fakt, že svou ženu Olgu měl držet ve zlaté kleci doma a zakazoval jí pracovat.
„Dokud se vším souhlasila a neodporovala, byl klid, ale když se vzepřela vůli manžela, bylo zle. Často jí i vulgárně nadával, že má v hlavě nas*áno apod. Olga si ke Zdeňkovi vypěstovala nenávist a averzi za jeho psychické týrání a ponižování,“ dodala dále kamarádka Olgy.
Sám Zdeněk Izer se k těmto nařčením nikdy nevyjádřil.
Důvodem přerušení provozu byla technická závada na trakčním
vedení.
♫
♪♪trk
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-trat-mezi-prahou-a-ceskymi-budejovicemi-stoji-40455650
Objednala jsem si nákup z rohlííčku.
..Maruško.....využilas nabídky
PREMIUM?
♪♪♫♪klik..klak♪
Kdybyste mi hledali, tak mi nenajdete...hraji si hru..na
chviliččku♪..aspoň♪..co vy dělááte?...já si dneska uvařila
lečo.....extra můj recepišš...bez vajec...kousek točeňáku...a místo
vajec mrkef...moc dobrý je to..s bramborkem♪...příště tam flááknu i
kousek celeru♪♪
♪hečč♫♪mlaskho♪
fik...fik♫♪♪
♫♪ 