Rozcestník >> Ostatní >> ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥

Informace

Název: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥
Kategorie: Ostatní
Založil: PRALINKA007007
Správci: PRALINKA007007
Založeno: 10.04.2022 13:09
Typ: Dočasné
Stav: Veřejné
Zobrazeno: 741770x
Příspěvků:
26474

Toto téma sledují:


Předmět diskuze: ♪♪♫♪♪Antistresové RÁDIO ♥PRALINKA♥ - ☼☼ Pište, CO DĚLÁTE,☼co vás zajímáá♫♪., CO JSTE PROŽILI ..BAVÍME SE NAVZÁJEM, ABYCHOM SE POTĚŠILI♫♥♪♫♪☼☼☼♥ Debatujme....slušně♪♪..PŘIJĎTE K NÁM POBEJT, BUDE NÁS VÍC, NEBUDEME SE BÁT VLKA NIC!🍅NEVÁHEJTE A VSTUPTE!... ❤️děkuji♪♪že nám všem pomáháte přežít tuto těžkou dobu!♪❤️♫♪
Máte nastaveno: řazení od: nejnovějších v stromovém zobrazení

| Předmět:
10.12.23 07:06:45 | #22980

To je ale trouba *16449* ....proč by se chytali za nos,když nás můžou stahovat z peněz *24593* , když můžou a nic jim nebrání??? *21943* *6479* prskho🥳🌺🎵🎼..

"Výborný: Věřím, že obchodníci se chytí za nos a zdražení si ještě rozmyslí - Novinky" https://www.novinky.cz/clanek/domaci-vyborny-verim-ze-obchodnici-se-chyti-za-nos-a-zdrazeni-si-jeste-rozmysli-40453664#dop_ab_variant=1213910&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: 🎵🎶🎼
09.12.23 21:30:39 | #22979

Tak jsem zase usnula u AZ kvizu ... *17751* *8862* *3445* *33580* .. *6606* *23266*| Předmět:
09.12.23 20:08:59 | #22975

z twitteru

Pravda je vzácné zboží.

Nikdy neměli šanci

by Vidlák, 8. prosince, 2023

Nejhorší není válka, nejhorší je prohraná válka. Na Ukrajině probíhají dva roky ničení, dva roky masové emigrace, dva roky umírání mladých kluků po statisících… a není to nic proti tomu, co Ukrajinu teprve čeká.

Všímáte si, jak se nám mění henten narativ? Jak majnstrýmoví intervjuci říkají víceméně totéž, co my jsme říkali už před rokem? Akorát oni to teď popisují jako naprosté překvapení. Před rokem byli Rusové jen zaostalí mužici a kradli čipy z praček. Ale teď najednou se nějak zázračně zlepšili a jsou druhá nejlepší armáda na světě. Před rokem Rusům docházela munice, lidi, jídlo i nafta, ale teď najednou se poučili, nic jim nedochází, ale naopak přebývá. Před rokem mi Marian Kechlibar vysvětloval úzká hrdla ruské logistiky, ale teď najednou to nějak překonali a žádné výrazné problémy nemají.

Najednou je k mání hezká (západní) analýza celé té ukrajinské ofenzívy. Jak Američané tlačili, aby začala co nejdřív, ale Ukrajinci to odmítali a místo toho vrhali svoje jednotky do Bachmutu, kde proti nim stáli Prigožinovi Wagnerovci… Co dělal zbytek ruské armády? Kopali zákopy, dělali minová pole a chystali pětivrstevnatou obranu. Postradatelní vězni jim vybojovali dostatek času, aby se pak ukrajinská ofenzíva utopila v krvi a Rus se ani nezapotil.

Najednou se mluví o tom, že severokorejské granáty dostřelí dál než ty ruské. KLDR má levnou a kvalitní munici… Najednou se mluví o tom, že Rusové připravují zimní ofenzívu. Najednou americký senát blokuje pomoc Ukrajině( i Izraeli), najednou prý Putin prolomil blokádu a dostalo se mu triumfálního uvítání v arabských zemích. Najednou se mluví o úspěších ruské diplomacie. Najednou vidíte německého prezidenta, kterak čeká, aby ho vůbec někdo na letišti uvítal.| Předmět: RE:
09.12.23 20:11:21 | #22976 (1)

Dokonce se začínají objevovat první články, že ani Izraeli to s tím dobýváním Gazy nejde tak pěkně, jak si tady všichni malovali. Hamás je pořád bojeschopný a i když je teoreticky v Gaze obklíčený, pořád střílí rakety na židovská území.

Chce se mi z toho pokrytectví zvracet, takže následující odstavce se nečtou, ale křičí.

Ukrajina nikdy neměla šanci, vy pitomci! Nikdy! Rusové byli vždycky silní. Rusové nikdy nepotřebovali čipy z praček, nikdy neměli ničeho nedostatek a zřejmě si byli vědomi všech výhod i nevýhod své armády. Problémy řešili za pochodu, nedostatek kvality řešili jako vždycky kvantitou a ruská společnost snese nějaké ty mrtvé, aniž by to Putinovi uškodilo.

Rusové nezačali být lepší teď. To jen přestala fungovat západní propaganda. Způsoby, jak udržovat iluzi západní nadřazenosti a ruské zaostalosti, se už vyčerpaly. Nemůžete donekonečna vymlčovat, že se Rusku daří. Nemůžete donekonečna tvrdit, jaká je v Rusku bída, nemůžete vymlčovat, že se ruské hospodářství nehroutí a naopak jede jako nikdy v dějinách. Rus se určitě o něco zlepšil, protože válka je vždycky akcelerátor, ale především se zhoršili naši propagandisté.

Lhaní přestává fungovat tváří v tvář dalšímu zdražení energií a už brzy se dozvíme, že potřebujeme další konsolidační balíček a věk odchodu do důchodu musí zase vzrůst. Ruské hospodářství jde nahoru… Už dlouho to tak je, jen majnstrým to teď přestal vymlčovat.

Rus byl prostě připraven. Jen nedělal válku tak, jak bychom jí dělali my, kdybychom byli na Putinově místě. Nedělal diplomacii tak, jak bychom jí dělali my. Rus chtěl Ukrajinu přátelskou a nebo zničenou. Bude mít obojí. Ukrajina může uniknout příšerné poválečné budoucnosti jedině tak, že se přimkne k Rusku. Už teď přišla o své průmyslové srdce. Co bude mít? Dluhy. Kdo vymůže z obyvatel splátky? Jedině nějaká hrůzovláda ze které by se i nácek poblil. Jak to udělat jinak, aby se neplatily dluhy? Přejít na opačnou stranu. Možná se stane všechno naráz. Budeme tu mít několik Ukrajin. Některé se dají k Rusku, některé budou mít hrůzovládu.


 #22975 

| Předmět: RE: RE:
09.12.23 20:11:47 | #22977 (2)

Co udělal Američan? To samé co v Afghanistánu… Hm, zase to nevyšlo, kde budeme foukat do cizího ohně příště?

Co udělala Evropa? Odepsala se. Její budoucnost byla v levných ruských energiích a vysoké přidané hodnotě. Přidanou hodnotu si ničí grýndýlem a ruské energie skončily výbuchem Nordstrýmů. Jestli u nás existuje nějaká ruská a čínská pátá kolona, tak jsou to ekonteroristé a migrační vítači. Ty si Putin doopravdy platí, protože emisní normy zničily evropský průmysl mnohem víc, než by to dokázaly ruské rakety.

Jestli si Putin někoho platí, tak je to ten blbec Borell a ještě větší blbec Timmermans. Lepšího spojence v Evropě, než Uršulku Leyenovou, Putin nesežene. Ostatně, ta ženská má na pátou kolonu nejlepší kvalifikaci. Před zničením EU zničila Bundeswehr. Proč platit Le Pennovou nebo Salviniho? Ti sní o samostatnosti a o tom, že budou velkými vůdci svých národů. To Putin nepotřebuje. Ten potřebuje v čele EU debily, potřebuje, aby je podporovali další debilové, potřebuje, aby se Evropa zahltila miliony nekompatibilních migrantů, potřebuje, aby z toho mladí a blbí byli nadšení. Potřebuje, aby to podporovaly politické neziskovky, aby režimní novináři dehonestovali a nálepkovali každého, kdo si dovolí mít jiný názor… Tohle Putin potřebuje… k čemu by mu byl samorost a solitér Zeman?

Jaké to je majnstrýme? Jaké to je, zjistit, že nikdy tady neposloužil ruské věci tak dokonale, jako vy?

Před dvěma roky jsem napsal článek Hanibal ante portas, kde jsem vyřknul tezi, že Rus za současných okolností nad Ukrajinou zvítězí a nebude mít důvod se na nových hranicích zastavit, protože pořád bude mít na hranicích nepřítele. Já tenkrát netušil, jak moc hloupí budeme. Já myslel, že Rus Ukrajinu za pár dní převálcuje, že by tedy bylo lepší, dát ruskojazyčným územím na Ukrajině autonomii. Pak dát do pořádku průmysl v Evropě, začít zbrojit a jednoho dne stát proti Rusku jako rovný s rovným. Myslel jsem si, že Evropa (a NATO) si zachovají zásoby zbraní a budou pro ruskou armádu alespoň hrozbou. Nikdy by mě nenapadlo, že se hezky postupně odzbrojíme s tím, že to za nás vybojují Ukrajinci.

Co jsem si za to vysloužil? Nálepku kolaboranta. Protože mnohem lepší bude, když Ukrajina přijde o všechno, Evropu zaplaví miliony ukrajinských uprchlíků, dodáme na Ukrajinu všechny zbraně ke zničení, budeme tvrdit, že máme nad mongoloidními hordami navrch a ono se nám to přání určitě vyplní, když to budeme křičet hodně nahlas. Bude mnohem lepší, když se připravíme o levné suroviny, které si ale nakonec stejně koupíme z Ruska, jen mnohem dráž, bude lepší, když si zničíme energetický sektor, když si zničíme automobilky, když zakážeme plynové kotle a pak i tepelná čerpadla, když vypneme jaderné elektrárny. Takhle se bojuje proti Rusku v souladu s evropskými hodnotami… Přece nebudeme dělat to, co říká ten kolaborant, že bychom se nejdřív připravili a pak hrozili. Evropské hodnoty nejprve hrozí a pak čumí.

Podle ruského kolaboranta Vidláka měla Ukrajina dodržet minské dohody, což by nám dalo čas na vyzbrojení a konsolidaci, abychom za deset let byli vojensky stejně silní jako Rus. Podle evropských hodnot Ukrajina minské dohody dodržovat neměla (viď Angelo?) a měla se pustit do boje s mnohem silnějším nepřítelem, na jehož konci bude evropský průmysl v klinické smrti, evropská energetika v troskách a Rus silnější než kdy dřív.

Evropské hodnoty mají splněno… Všechny zbraně z celého Západu shořely na Ukrajině. Který vojenský teoretik vyřknul poučku, že nejprve je třeba zničit ozbrojené síly nepřítele a pak si už můžete dělat, co chcete? On ten Gerasimov asi nebude marnej… dokázal zařídit, aby se Evropa dokonale odzbrojila, ale zároveň nezmobilizovala průmysl a nepřešla na válečnou výrobu. Dokázal zařídit, že Američany už tahle válka přestává bavit. Dokázal zařídit, že se v Kyjevě začínají hádat jak psi. A náš majnstrým právě zjistil, že Rus má vojáků, munice, nafty i jídla víc než dost, Putin je pořád populární a ve světě ho mají rádi mnohem víc než nás. S překvapením zjišťují, že Rus od začátku nebojoval naplno. Aktivoval k boji jeden vojenský okruh. Ještě jich má pět. Už staví provokativní bilbórdy u hranic s Lotyšskem.

Ruskojazyčná území na Ukrajině má víceméně obsazená. A Evropa je spálená předlužená krajina aniž by sem letěl jediný Iskander…

Teď už si to jenom vyžereme až do dna. A rovnou říkám, pokud nám dál budou vládnout ti, kteří nás do tohoto průseru dostali, tak v něm zůstaneme až po krk.


 #22976 

| Předmět:
09.12.23 20:01:57 | #22972

https://www.prahain.cz/zivot-ve-meste/romove-chteli-vytahnout-ministra-jurecku-z-kancelare-16028.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

REPORTÁŽ: Zpočátku klidná, později vyhrocená demonstrace Romů před budovou Ministerstva práce a sociálních věcí České republiky. Tak to vypadalo v pátek odpoledne, kdy se zde sešlo několik desítek lidí. Důvody?

„Chceme práci, nechceme příspěvky!“ požadovali Romové.

Na jednotlivé projevy dohlíželi policisté, zasahovat ale nemuseli.

PrahaIN.cz si všimla především toho, jak jednotliví mluvčí zdůrazňovali, že Romové nechtějí „žebračinky“, tedy že nechtějí mít nataženou ruku vůči státu, ale že chtějí práci a zakázky pro své firmy. „My jsme žádnou privatizaci nedělali! My jako Romové nejsme zákonodárci, my netvoříme asociální zákony. My nemáme jako menšina žádnou ochranu,“ zaznělo z improvizovaného pódia.

Romáci chtějí makati *4652*| Předmět: RE:
09.12.23 21:28:14 | #22978 (1)

Cikáááni do práce!🌺🥳 *23266* *32815* ..


 #22972 

| Předmět:
09.12.23 19:39:17 | #22969

https://www.extra.cz/schwarzenbergova-ramlice-na-pohrbu-chybela-manzelka-knizete-si-to-neprala-zdrcena-vopenkova-nesetrila-kritikou-d9fbe?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Jana Vopěnková na poslední rozloučení s Karlem Schwarzenbergem nedorazila. Někdejší milenka zesnulého knížete totiž od rodiny neobdržela pozvánku. Jak přiznala deníku Blesk, vzala to velmi osobně a navzdory tomu, že si to pozůstalí nepřáli, na Hrad se chystá.

Od koho bude ramlice brát dotace? Mně by byla hanba, brát od někoho dotace. Kniže spíš měl přispívat na nemocné děti a nebo i na něco jiného bohulibého| Předmět: RE:
09.12.23 19:40:34 | #22970 (1)

Na HRAD půjde, aby si tam vyhlédla jiného pracháče?!? *2951*


 #22969 

| Předmět:
09.12.23 19:33:56 | #22965

Já mám ráda Slováky a Vietnamce..němčoury nemusím.

https://romea.cz/cz/domaci/cesi-maji-radi-slovaky-nemce-a-vietnamce-ale-ne-araby-rusy-a-romy-co-ukazuje-novy-pruzkum-stem?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Za uplynulých deset let se výrazně zlepšil vztah české společnosti k Vietnamcům. Z listopadového průzkumu agentury STEM také vyplývá, že Češi mají dlouhodobě velmi příznivý vztah ke Slovákům a cizincům pocházejícím z vyspělých zemí, naopak špatně vnímají geograficky a kulturně vzdálené národnosti i Romy. Po loňském napadení Ukrajiny Ruskem jsou v očích Čechů Ukrajinci nyní přijatelnějšími sousedy než Rusové, zatímco před konfliktem tomu bylo naopak.| Předmět: RE:
09.12.23 19:35:58 | #22967 (1)

CD rómy,neznám *14967* ...jen cikááány *33858* *18432* *33580* fikho *6606*


 #22965 

| Předmět: RE: 🎼🎵🎶
09.12.23 18:00:10 | #22960 (1)

NÁHLE, mužovi je 81 a bráchovi bude 22.12. 80 let. Druhý brácha si myslí, že nás nepozvou. Já bych stejně nešla, ale ten druhý brácha z Ostravy by jel i kdyby měla být ledovice.


1  
 #22959 

| Předmět: RE: RE: 🎼🎵🎶
09.12.23 18:52:58 | #22962 (2)
*5519*

1 1  
 #22960 

| Předmět: RE: RE: RE: 🎼🎵🎶
09.12.23 19:34:05 | #22966 (3)

Měla jsem ho ráda, žádné drby, skandály nic,jak to ti herci dělaj. *6606* ...asi nevolaj do redakcí!!!!😸😜☘️ *24593* *33580* *5675* *6364* ..


1  
 #22962 

| Předmět: RE: RE: RE: RE: 🎼🎵🎶
09.12.23 20:04:16 | #22973 (4)

*7000* Já taky.


 #22966 

| Předmět:
09.12.23 17:26:10 | #22958

Jéžiš, aby se neposerankoval­...božíčku...o truhlik přišel... *21943* ....tak ať přijde k nám,já mu dááám... *33580* .plný krajáč mlèka!🥳🎼 *6365* *33858* *16449* 🔆🥰☘️ *23266* 💌📻📢*6364* tramtadadá

"Stařenka z Brna prý mladíkovi při odmetání sněhu zničila truhlík. Muž zavolal strážníky - Novinky" https://www.novinky.cz/clanek/krimi-starenka-z-brna-pry-mladikovi-pri-odmetani-snehu-znicila-truhlik-muz-zavolal-strazniky-40453644#dop_ab_variant=1213910&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&source=hp&seq_no=8&utm_campaign=abtest244_hpdop_comments_varBB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz| Předmět: RE:
09.12.23 18:01:32 | #22961 (1)

To já jsem už měla zničených truhlíků od jiných nemehel.


1  
 #22958 

| Předmět: RE: RE:
09.12.23 19:38:09 | #22968 (2)

Bába to prý dělá furt *7263* ...mlátila tam koštiskem!☘️ *3445* *14967* *6364* *17751* břinkho a dup *35094*


 #22961 


| Předmět: 🎼🎶🎵
09.12.23 16:18:29 | #22957

Ta černá ředkev neni vůbec dobrá *6640* ,zkusila jsem ji rozdrtit s mrkvííí, jabkem,ale marnáá snaha *21943* *3445* tfujky *32546* *34037* *4575* ...| Předmět: RE: 🎼🎶🎵
09.12.23 18:57:24 | #22963 (1)

Lepší je čerstvě vytržená a je krásně křupavoučká. Ta rozšmelcovaná je nechutná, taky jsem to tak dělávala.To už jsou zas lepší na chuť ředkvičky. Ty taky mají podobné vlastnosti jak černá ředkev *3823*


 #22957 

| Předmět: RE: RE: 🎼🎶🎵
09.12.23 19:31:20 | #22964 (2)

Jooooo..... ty jsou lepčejší! *6364* *3445* *5371* ..🌺😸🎶☘️


 #22963 

| Předmět: RE:
09.12.23 13:38:54 | #22951 (1)

Můj názor je, že měla poporodní depresi .Normální být nemohla, zabít vlastní děti. (Četla jsem ,že se o ně dobře starala) *3456*


1  
 #22950 

| Předmět: RE:
09.12.23 15:55:30 | #22955 (1)

Je to smutné no.


1  
 #22950 

| Předmět: RE: RE:
09.12.23 16:15:27 | #22956 (2)

Je, člověk neví,co se v nás odehrává za pocity a divný kolotoč ... *17751* *32815* *3810* *5583* ..kukho


 #22955