Jak se ti líbil atombordel na vojně a maska jaký jste měli výcvik přísný nebo pohodu
Předmět diskuze:
Průběh zajímavosti branného cvičení ochrany osob , IPCHO
Jak se ti líbil atombordel na vojně a maska jaký jste měli výcvik přísný nebo pohodu
Ve Volarech se mi zdávalo o pahorku, kolem kterýho nás honili 
Masku a atombordel jsem měl tak 3 x za 2 měsíce vycvikáče.
Mno...Nejeden kluk zkolaboval. Jistila to rychlovka a přeřazení jinam.
Třeba i k těm chemikům 
Nebo když někdo nestačil...no prostě někdo nepříliš zdatný duševně -
to samý. Přeřazení. Přece jen dát pak blbci sapík a 60 ostrých do
služby by byl mega risk.
U chemiku byli kolapsy pořád i se strachu. Ale bylo nutne oddelit zrno od plev.