Branné cvičení

Předmět diskuze: Branné cvičení - Průběh zajímavosti branného cvičení ochrany osob , IPCHO

Zobrazení reakcí na příspěvek #57

Zobrazit vše


| Předmět: Beanbe cviceni vzpomebe nekdo
01.11.25 20:27:31 | #57

Vzpominky na pochod v plastence a gumskach a masce



| Předmět: RE: Beanbe cviceni vzpomebe nekdo
11.05.26 20:39:23 | #67 (1)

My jsme v maskách nechodili. Vždycky nám jenom ve třídě změřili obličeje, a na braňák jsme šli někde polem případně lesem ... bylo to fajn. Hlavně, že se neučilo. *25198*



| Předmět: RE: RE: Beanbe cviceni vzpomebe nekdo
12.05.26 18:26:01 | #68 (2)

To byl jsem výlet nemělo to prvky branneho cviceni.



| Předmět: RE: RE: RE: Beanbe cviceni vzpomebe…
17.05.26 03:29:36 | #74 (3)

Bylo to branné cvičení. proč bysme jinak chodili přes pole? *33767*



| Předmět: RE: RE: RE: Beanbe cviceni vzpomebe…
17.05.26 15:08:41 | #75 (3)

Naše škola taky mívala braňák spíš jako vycházku za účelem poznávání přírody. V lese hra na schovku, opékání špekáčků, hub a jablek *27179*
Kolem poledne návrat rovnou domů, nebo kdo to měl dál a nejel mu autobus, tak do školy, ale už se neučilo. Spíš jen pokec a sdílení zážitků.