Vzpominky na pochod v plastence a gumskach a masce
Předmět diskuze:
Průběh zajímavosti branného cvičení ochrany osob , IPCHO
My jsme v maskách nechodili. Vždycky nám jenom ve třídě změřili
obličeje, a na braňák jsme šli někde polem případně lesem ... bylo to
fajn. Hlavně, že se neučilo. 
Naše škola taky mívala braňák spíš jako vycházku za účelem
poznávání přírody. V lese hra na schovku, opékání špekáčků, hub a
jablek 
Kolem poledne návrat rovnou domů, nebo kdo to měl dál a nejel mu autobus,
tak do školy, ale už se neučilo. Spíš jen pokec a sdílení zážitků.