Hezké skoro poledne,to čekání u doktorů je jedna bvelká katastrova ..a
to jsem měla termín na očním na 9 hodin.

Hezké skoro poledne,to čekání u doktorů je jedna bvelká katastrova ..a
to jsem měla termín na očním na 9 hodin.

jo terminy jsou u lekaru spise teoreticke navrhy kdy se mas dostavit :-) ja myslel ze to u vas mimo velek mesta funguje lepe
Copak to - ale aditivum není - nebo dochází a gazrum je také v
ohrožení.

no to je mozne.. ale zde neni rec o nemocnicich. A lekaru je vice nez dost a porad prichazeji jini... v Nemecku byla jiz zaplava lekaru a proto se clovek ted skoro na ty studia nedostane. Jde ciste o vydelek. To co zaplati pojistovna a v ramci franchise ja ve Svycarsku za navstevu lekare je nekolikrat vyssi nez to co dostane lekar za stejnou navstevu v Nemecku.
Nemecti lekari si uz mohou ve Svajcu otevirat praxi, drive museli pracovat
jako zamestnanci svycarskeho lekar Kazdy kanton ma ale omezeny pocet
eventuelnich praxi. Nemecti studenti budou v budoucnosti muset platit vyssi
poplatky, zabiraji mistnm mista na vysokych skolach ..Nemcu je tu pomalu jak v
Nemecku 
tak studovat ve Svycarsku je az na jeden ci dva predmety na Univerzitach a pak samozrejme ETH pro nemce nezajimave. A k tem predmetum medicina nepatri. Problem je ze ve Svycarksu udelat maturitu tak 20% v Nemecku o hodne vice. Ale pravda je ze nemcu je ve Svycarsku velice hodne... Je to nadherna zeme ktera ma oproti Nemecku velice hodne vyhod. Par nevyhod sice take ale ty nejsou na pocatku tak videt.
Ten pocit tedy nemam, nektere UNI jsou preplnene zahranicnimi studenty. Prevazna vetsina jsou prave Nemci. Hlavne na medicine, jelikoz je to lukrativni obor. Studium na medicine hodne zprisnili, pozaduji inteligencni testy, coz je podle me dobre. Medicina nevyzaduje sice az tak moc vysoky IQ, ale aspon pak umi logicky myslet.
..ale je to asi všude stejné...bez termínu není šance se dostat k lékaři a když ho máš stejně čekáš
Kdyz uz musim k lekari, objednavam se telefonicky a nikdy jsem necekal dele jak 10 minut...
Tak to já taky teleonicky ale čekám teda déle než 10 minut...dnes jsem byla na kontrole a hodinu než mě vzali.
Tak u mojí Hausarzt to není tak divoké ale já byla dnes na očním na kontrole
ano u specialistu v Nemecku to trva dele...a to skoro vzdy. Rekord u me drzi kozni lekar...
Anglická královna strávila celou noc u specialisty a to jenom pro poruchu
periody .
Tak si nestěžujte pořád !. 
tak kdyz uz si nestezuji na pocasi... na neco musim. Mimochodem zde prsi.
Tady dnes neprší,včera byly přehánky..dnes studený vítr ale snaží se
i sluníčko..

tady byl hezky zacatek tydne a ten vichr co se zde prehnal me rozmlatil kvetinac na balkone.
..nám taky včera to lítalo a kočka byla tak vylekaná,že byla zalezlá celý den za gaučem..jinak je tady šéfka ochočila si nás všechny ale včera byla podělaná strachy
Fakt jo tam mě poslal oční a prý neskutečně dlouá čekací doba na termín...ještě jsem si ho teda nedělala mám měsíc vyčkat...s kapičkama..
jo pokud jsi tam jeste nebyla tak to trva silene dlouho. Ve Svycarsku TI aspon reknou ze nove pacienty neberou...a cekaci doba se blizi nule. Jenze.... no stoji to proste penize . Mam nejmensi mozny podil a tak doplacim maximalne 1300..... Kazdopadne tech prvnich 300 platim sam. jojo.... ale lepe se to ppojistit jiz neda.
Nebyla oční mi dal mastičku a kapky a když nebude lépe mám jít na kožní..já mám totiž dojem,že po druhém očkování mi začly slzet a svědět oči,to mi nikdy před tím nedělalo..no nevím uvidím co bude dál.
Pokud nemáš špatné brýle,mohou to být i ucpané slzní kanálky.(Pomůže lehký tlak u vnitřního koutku oka.)
Ucpane slzni kanalky mivaji kojenci, je to asi nasledek vysychani sliznice, proto kapky (kyyselina hyaluronova) a nejaky kortison pusobici protizanetlive.
Mám vlastní zkušenost.Začalo mě slzet oko po laserové operaci a poměrně dlouho se nevědělo proč-až přišli na ten slzní kanálek.
I tam záleží na organizaci.Když si někdo pozve pacienty na větší
časový rozsah(např.12-14) najednou,je z toho maglajz.Většinou přijdou
všichni ve dvanáct,pro sichr ještě chvíli před. 