Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš

Předmět diskuze: Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš - Jsou lidi a nelidi. Doufám, že přijdou lidi

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #42448

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.03.22 14:39:53 | #42448
Reakce na příspěvek #42447

Čím blíž východu, tím lépe se říkávalo na zábavách, pokud se semlela rvačka. Jenže z toho jejich Východu je kurevsky dlouhá cesta k odchodu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.03.22 14:44:00 | #42450 (1)

V tom byl vždy problém....uměli jen přijít....



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.03.22 15:01:36 | #42458 (1)

Němci jako kolonie USA tam mají americkou armádu už od války. Zeptej se Němců jaký na to mají názor... Zeptej se Ukrajinců u nás, jaký mají názor na USA. To není fakenews nebo dezinformace. To je pravda a názory obyčejných lidí. Nic není černobílé a nikdo není buď hodný nebo zlý. Jak nás masíruje propaganda mainstremu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
07.03.22 15:09:57 | #42462 (2)

Se mnou dělají UK.....o USA nemluví nikdo....jen o Rusku....a ta slova sem psát nebudu.....aby to tady nehořelo praporkami......ale s Tebou jich pracuje jistě více a víš víc.....můžu Ti ale domluvit u nás schůzku....můžeš si s nimi sama popovídat....bereš to?