Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš

Předmět diskuze: Buď Vítán, kdož v dobrém úmyslu přicházíš - Jsou lidi a nelidi. Doufám, že přijdou lidi

Varování

V této diskuzi se objevují odkazy a příspěvky obsahující vulgarismy.
Berte na vědomí, že jejich přítomnost ovlivňuje kvalitu komunikace a neodpovídá standardům slušného vyjadřování.

Zobrazení reakcí na příspěvek #68414

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.11.22 21:13:36 | #68414
Reakce na příspěvek #68413

Přece nelyžují jen lidi z Prahy. Teda mě to nijak nenadchlo a taky mám zimní hory raději z výhledu někde u gročku a na lyžaře koukat z okna. Nebo se opalovat na zimním sluníčku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
05.11.22 21:24:13 | #68419 (1)

Máš recht, asi lyžujó aji lidi odjináď. Ale asi su zblblé z televize, tam só celó zimu Krkonoše a v nich Pražáci, skoro v každéch zpávách. No a na živo to neznám, v zimě do hor nejezdím.
V televizi taky majó taky plný tlamy ochrany přírody, ale ty hektary lesů, který se vykáceli kvůli posraném sjezdovkám uprostřed té nejhezčí přírody co máme, to nikomu nevadí. Teď furt meló, jak se má šetřit eletrikó, ale kolik požeró ty sněžný děla, to asi státní tajemství. Hlavní je byznys a kšeft vlekařů. Hnus, je to na blití.
S vopalováním to nepřeháňé, slunko je sviňa, říkal Bolek. Aspoň rádionku si vem na hlavu.