Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10703

Zobrazit vše


| Předmět:
09.02.23 20:42:54 | #10703

Zase přecpáno *3456* Dobrou noc všem *15009*



| Předmět: RE:
09.02.23 20:57:36 | #10704 (1)

Omlouvám a polepším se. Zanedbávám to tady...



| Předmět: RE:
09.02.23 21:10:26 | #10706 (1)

Dobrou noc pane Hasítko.🙂



| Předmět: RE: RE:
10.02.23 01:36:04 | #10707 (2)

At vas blechy stipou celou noc *33012*



| Předmět: RE: RE:
10.02.23 09:12:50 | #10708 (2)

Všem hezký pátek.-) Už se těším na sobotu... Budeme vozit dřevo. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
10.02.23 11:26:47 | #10709 (3)

Minulej tejden si pařila,tak tenhle budeš makat *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.02.23 11:43:38 | #10711 (4)

Nakládat nebudu.-) Budu jenom chystat jídlo a vozit si prdel v Tatře. Pojede dvakrát do Brna do práce a mezitím další k našim. Ti tu Tatru budou mít na x let. Občas si zatopí jenom v krbu.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.02.23 15:33:33 | #10712 (5)

Takže odpočinkovej víkend *11274*