Hezky se vyspěte . 
Mě se ucpal pohlcovač vlhkosti ,jsem se stím mordovala jak blb.
Mi říkej,nám tu nejde klima,celej den přes 30 stupňů,vzal jsem si z
domu aspoň větrák 
Já zas jako idiot .
V reálu vypadam stejně jako na lidé.cz .
Jedná známá mě potkala po 18.letech a říka mi Ty jsi pořád stejná to
není možný ,asi ano ,taky mám problém v reálu se svým věkem 😁
Tak jsem dala jogurt na mrazák
Nebylo to špatný,když zrovna nemám nanuk
V tom teplé moc nejím
Mně by bohatě stačila houbová polívka.
Prosím vrchovatý talíř.-)))
Mám první houby. Tak se něco,, dobrého uvařit
Na fotkách vypadám na víc let ale v reálu se občas stane, že někde
chtějí vidět občanku. 