Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 19 minutami | #41427

Hezky se vyspěte . *15009*




| Předmět: RE: RE:
před 25 minutami | #41426
Reakce na příspěvek #41425

Určitě a zas mi budeš brát peřinu *23266*



| Předmět: RE:
před 27 minutami | #41425
Reakce na příspěvek #41424

No pojď. *23266*



| Předmět:
před 29 minutami | #41424

Přidám se k vám a též idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět:
před 33 minutami | #41423

Přeji všem dobrou noc. *6156*



| Předmět:
před hodinou | #41422

Asi už popřeji dobrou noc.



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #41421
Reakce na příspěvek #41420

Mě se ucpal pohlcovač vlhkosti ,jsem se stím mordovala jak blb.



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41420
Reakce na příspěvek #41419

Mi říkej,nám tu nejde klima,celej den přes 30 stupňů,vzal jsem si z domu aspoň větrák *9582*



| Předmět:
před 4 hodinami | #41419

Pěkný podvečer ,achjo to teplo hnus . *7228*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41417
Reakce na příspěvek #41416

Fotky klamou .
Chce se vidět 😁



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41416
Reakce na příspěvek #41409

Já zas jako idiot .
V reálu vypadam stejně jako na lidé.cz .
Jedná známá mě potkala po 18.letech a říka mi Ty jsi pořád stejná to není možný ,asi ano ,taky mám problém v reálu se svým věkem 😁



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41415
Reakce na příspěvek #41408

To je jasný .



| Předmět:
před 4 hodinami | #41414

Tak jsem dala jogurt na mrazák

Nebylo to špatný,když zrovna nemám nanuk
V tom teplé moc nejím




| Předmět: RE: RE: RE:
před 6 hodinami | #41413
Reakce na příspěvek #41412

Přesně...se jdu přemluvit...



| Předmět: RE: RE:
před 6 hodinami | #41412
Reakce na příspěvek #41411

Mně by bohatě stačila houbová polívka. *33768* Prosím vrchovatý talíř.-)))



| Předmět: RE:
před 6 hodinami | #41411
Reakce na příspěvek #41407

Mám první houby. Tak se něco,, dobrého uvařit



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41410
Reakce na příspěvek #41409

Jo,to jsem měl do 25let *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41409
Reakce na příspěvek #41408

Na fotkách vypadám na víc let ale v reálu se občas stane, že někde chtějí vidět občanku. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41408
Reakce na příspěvek #41404

Kočka,že jó *27179*