Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10706

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
09.02.23 21:10:26 | #10706
Reakce na příspěvek #10703

Dobrou noc pane Hasítko.🙂



| Předmět: RE: RE:
10.02.23 01:36:04 | #10707 (1)

At vas blechy stipou celou noc *33012*



| Předmět: RE: RE:
10.02.23 09:12:50 | #10708 (1)

Všem hezký pátek.-) Už se těším na sobotu... Budeme vozit dřevo. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE:
10.02.23 11:26:47 | #10709 (2)

Minulej tejden si pařila,tak tenhle budeš makat *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.02.23 11:43:38 | #10711 (3)

Nakládat nebudu.-) Budu jenom chystat jídlo a vozit si prdel v Tatře. Pojede dvakrát do Brna do práce a mezitím další k našim. Ti tu Tatru budou mít na x let. Občas si zatopí jenom v krbu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.02.23 15:33:33 | #10712 (4)

Takže odpočinkovej víkend *11274*