Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10793

Zobrazit vše


| Předmět:
14.02.23 07:23:44 | #10793

Jinak krásné úterý všem *5647* *3927*



| Předmět: RE:
14.02.23 08:46:48 | #10794 (1)

Tobě taky.Sabině nechci radit.Jednou jsem radil čalouníkovi z Vídně a dopadl bídně.jak půjdeš na zimní přežití vem si svíčku,vytopí iglů,suchý líh,psí sádlo,igelitové sáčky do bot a Bibli....A pak přežiješ.




| Předmět: RE: RE:
14.02.23 09:55:15 | #10795 (2)

Stačí demižon slivovice,přežije taky,aj s celou tlupou *27179*



| Předmět: RE:
14.02.23 20:32:27 | #10801 (1)

I tobě Jendo pohodovou druhou noční,-)



| Předmět: RE: RE:
14.02.23 20:37:51 | #10802 (2)

Sabi děkuju,ráno skončila *16449* *5271*



| Předmět: RE: RE: RE:
14.02.23 20:39:41 | #10803 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
14.02.23 20:43:36 | #10804 (4)

Správně *11274* Si to už pamatuješ *9582*