Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #10865

Zobrazit vše


| Předmět:
17.02.23 15:08:26 | #10865

Su tu,byl sem s Rozinkou na očkování a rovnou po nákupech.Teď dám kafe a Hvězdnou bránu *11274*



| Předmět: RE:
17.02.23 16:37:52 | #10866 (1)

Takovou kokotinu???😂



| Předmět: RE: RE:
17.02.23 16:43:24 | #10867 (2)

To ockovani opravdu je ... *33012*



| Předmět: RE: RE: RE:
17.02.23 16:46:30 | #10868 (3)

Tebe nikdy neočkovali?-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
17.02.23 17:55:19 | #10874 (4)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
17.02.23 21:11:27 | #10876 (5)

No vidíš. Rozinka je taky dítě.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 05:39:03 | #10879 (6)

Rozinka je kočička *5678*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 09:26:29 | #10883 (7)

Ale dítě! Nebo se chceš hádat? *4452*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 09:28:10 | #10884 (8)

Všem hezký den. U nás +13 a bezvětří.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 09:40:15 | #10888 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 09:49:26 | #10889 (10)

To dojde od vás odpoledne.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
18.02.23 09:37:18 | #10886 (8)

Vlastně máš pravdu, když tu nemám Drndu,rozmazluju Rozinku *11274*




| Předmět: RE: RE:
17.02.23 16:48:08 | #10869 (2)

Héééle *27179* Hvězdná brána, Teorie velkého třesku a Přátelé,to je klasika *11274*



| Předmět: RE: RE: RE:
17.02.23 16:50:34 | #10870 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
17.02.23 17:01:48 | #10871 (4)

Ještě 30 případů majora Zemana,Inženýrská odysea a Plechová kavalerie *27179*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
17.02.23 17:03:43 | #10872 (5)

Zemana beru. Když odmysím tu propagandu, tak je to akční seriál. Hlavně Studna.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
17.02.23 17:06:24 | #10873 (6)

Jj, dobře udělaná kriminálka,jen zneužitá propagandou...