Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39673

Zobrazit vše


| Předmět:
16.04.26 19:35:01 | #39673

Pěkný večer přeji *6156*



| Předmět: RE:
16.04.26 19:38:17 | #39674 (1)

Ještě je světlo. Byla jsem odpoledne na zahradě..Synek mi koupil tmavou kulovitou moruši. Tak jsem dělala jámu na ni.
Chceš-li mít klid na duši
tak si zasaď moruši.. ))))))))))))))))))




| Předmět: RE: RE:
16.04.26 19:53:47 | #39677 (2)
| Předmět: RE: RE:
17.04.26 07:59:51 | #39695 (2)

U kámošky mají doma moruše. Jinak o nikom nevím. Dělají z ní džemy a vynikající morušovicu.-) A chuťově jsou skvělé. Já mám vždycky černé prsty a hubu. *23266*