Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39676

Zobrazit vše


| Předmět:
16.04.26 19:47:38 | #39676

Tam na tom je spatne vsecko... ze si nepotrpim na nejake stolovani, vyvarovani, tradice...



| Předmět: RE:
16.04.26 19:55:44 | #39678 (1)

Jakože si s niani nesedne k večeři či co? Ach tak to musíš kompenzovat jinde asi.. místo vanoc ji vyveze někam do hot nebo k vodě a tak...ne?



| Předmět: RE:
16.04.26 19:56:58 | #39679 (1)

Jinak od sýrů.. věta, půl života...skoro



| Předmět: RE:
16.04.26 20:43:23 | #39682 (1)

Tak tedy jak,ze žádný stromek,vel.vajicka a všechny ty holčičí serepetičky? A proč ne stolování?