Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39697

Zobrazit vše


| Předmět:
17.04.26 08:20:29 | #39697

Zadny spatny svedomi, ze ty budes taky ve vlivu manipulatora, jako ty ostatni holky, to oni tak delaj, ze donuti obet aby si myslela ze je vsecko jeji vina!



| Předmět: RE:
17.04.26 08:34:28 | #39699 (1)

Ale prďlačky.-)))) To už s ním manipuluji spíš já. Ale jenom do určité míry. Než mu naběhne žíla na krku a vybuchne. Za chvilku se tomu zasmějeme a zase je všechno ok.



| Předmět: RE: RE:
17.04.26 08:38:40 | #39702 (2)

To můžu potvrdit, mě tady drbe už 8 let *23266*




| Předmět: RE: RE: RE:
17.04.26 08:40:25 | #39704 (3)

S tebou je to běh na dlouhou trať a cíl je v nedohlednu…😥




| Předmět: RE:
17.04.26 08:37:28 | #39701 (1)

Pokud se mnou někdo manipuluje, tak to dělá perfektně. Ostatní se dají rychle odhalit.