Sedím v křesle,velmi sklesle.
Jsem dobitý jak Berlín.
Je neděle,na dílně mám 34 stupňů a pro samou práci jsem zapomněl na
Kafééé!!! 
Teď už nechci 
Hezkou neděli. No píší že má po 12 hodině pršet. Apríla dneska
není.

U nás ráno když jsem vyjížděl,po 4 hodině,spadlo pár kapek,nevím z
čeho 
Je 14 hodin a zatím nic . Ale v dáli od Plzně jdou bílé obláčky.
Venkovní teploměr do vydlážděného náměstí ukazuje 38°C. 