Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #39965

Zobrazit vše


| Předmět:
26.04.26 10:03:35 | #39965
| Předmět: RE:
26.04.26 10:04:45 | #39966 (1)
| Předmět: RE: RE:
26.04.26 11:38:53 | #39967 (2)

Jenom les a hory, hrozný hlad trápí nás hrozný hlad trápí nás.



| Předmět: RE: RE:
26.04.26 12:28:21 | #39973 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
26.04.26 12:30:19 | #39975 (3)

Na teploměru 10 stupňů,pocitová teplota 0 *23266*



| Předmět: RE:
26.04.26 11:39:42 | #39968 (1)

Dnes není tak pěkně jako bylo včera.



| Předmět: RE: RE:
26.04.26 11:53:19 | #39969 (2)

Fouká studený vítr.




| Předmět: RE: RE: RE:
26.04.26 12:22:54 | #39970 (3)

I tu,ráno to vypadalo na sníh *23266*



| Předmět: RE: RE:
26.04.26 12:27:27 | #39971 (2)

Pěkně je...ale...na zimní bundu... *7094*



| Předmět: RE: RE: RE:
26.04.26 12:28:12 | #39972 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
26.04.26 12:28:42 | #39974 (4)
| Předmět: RE: RE: RE:
26.04.26 12:48:46 | #39976 (3)

Právě, a zimní bundu nebrat. Včera to přitom bylo na krátký rukáv a klídeček čajíček v parku.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
26.04.26 16:37:15 | #39978 (4)

Raději s bundou nežli se zimou...
*7094*