Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40037

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
29.04.26 08:50:23 | #40037
Reakce na příspěvek #40036

Máš to daleko *23266*
Už sedím v čekárně



| Předmět: RE: RE:
29.04.26 09:07:47 | #40038 (1)

Držím palce😊 Já se chystám zase do Olomouce. Dělají se tam základy a kanalizace na novou halu.



| Předmět: RE: RE: RE:
29.04.26 11:45:29 | #40041 (2)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 13:20:32 | #40042 (3)

Zase dělám dluhy… Škaredá, blbá a zadlužená. S takovou zůstanu na ocet. *3456* Bude tam menší skladová hala do pronájmu. Nájem by měl pokrýt asi 65% úvěru. Rozšiřovat výrobu aspoň zatím nebudu. Obávám se, že by mohly být problémy s výrobou plastových granulátů a bez nich bychom byli v řiti jak Baťa s dřeváky.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 13:33:43 | #40043 (4)

Díky tomu americkýmu trotlovy může být teď problém se vším...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 14:30:21 | #40044 (5)

Hezký den. Třeba začnou vyvážet z USA blbost.. třeba se hodí na podestýlku.)))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
29.04.26 15:14:12 | #40045 (6)

Jo,mají jí dost,z Bílého domu už padá z oken