Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40095

Zobrazit vše


| Předmět:
01.05.26 20:34:49 | #40095

Hasi pojď na kopanou ,nemá tam být tužka .
Ještě jsem omylem vymazala můj příspěvek .



| Předmět: RE:
01.05.26 20:44:35 | #40096 (1)

Už jsem to opravila a udělala novou řadu



| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:11:57 | #40097 (2)

Proč si mi smázla kaktus, blbě byla až tuška




| Předmět: RE: RE: RE:
01.05.26 21:22:45 | #40100 (3)

Já ne kaktus tvůj nesmazala ,jen svůj pod Tebou
🫣🫣



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 06:38:02 | #40106 (4)

Enzi, to bylo na Ivču,ta mi smázla kaktus i když blbě byla až „ tuška “



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 07:39:44 | #40113 (5)

Hezkou sobotu. Já to vzala šmahem.. Teda netěší mě mazat , někdy raději udělám novou řadu a nechám to.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 08:39:16 | #40116 (6)

Když je toho moc,tak taky nemažu *5726*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 09:03:56 | #40117 (7)

Já celý život prosazuji metodu že chybami se člověk učí. Takže jim to nesmažu když je toho víc a nechám aby se koukli. Stejně nikdo schválně chyby nedělá. Mě se tam taky zaplete reklama a než ji vyhodím tak jsem někdy druhá. Tak si to smáznu, to dělají asi všichni.
Víc mě naštve když píši nové slovo a dopisuji začínáme novou řadu a někdo mě předběhne.)))




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 10:04:14 | #40119 (8)

Taky se mi to stalo.-))))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 10:45:07 | #40120 (8)

To mi dělá Sabi,než dopíšu slovo,je tam její a třeba i dvakrát za sebou *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 11:28:52 | #40122 (9)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
02.05.26 13:13:37 | #40123 (10)
| Předmět: RE: RE:
01.05.26 21:12:09 | #40098 (2)

Tak a jdu na chvilku k telce a pak *3421* *908* *908* *908*