Až bude leto Nino ,hic 40 stupnu , si žiju v chladku.)
Letos má léto zpoždění má se ochladit ale žádný déšť ,to není dobrý je sucho .
Až bude leto Nino ,hic 40 stupnu , si žiju v chladku.)
Letos má léto zpoždění má se ochladit ale žádný déšť ,to není dobrý je sucho .
Jak sviňa. Musím jít zalít libeček. Včera jsem si odryla u kámošky, protože nám vymrzl nebo co.
No taky mám libeček ale nedařilo se mu tak je ve velké kádince na dvoře. (kalfas po zedníkách mi zbyl prasklý tak v něm)
Sežeň si ruskou cibuli. Je vyloženě jenom na nať a za mě lepší než pažitka.-)