Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40224

Zobrazit vše


| Předmět:
07.05.26 08:57:23 | #40224

*35235* Pěkný čtvrteční den ,přeji Všem .U Nás ani kapka *4105* nespadla ,zato vítr je hrozný. *35235*



| Předmět: RE:
07.05.26 08:58:39 | #40226 (1)
| Předmět: RE:
07.05.26 09:02:23 | #40227 (1)

Ani u nás… Sucho jak sviňa. *6991*



| Předmět: RE: RE:
07.05.26 09:13:54 | #40228 (2)

Četla jsem předpověď ,má pršet možná bude zas pršet ,že budou povodně ,říkám jací lidé, takové počasí .Já nemohu ani balkon otevřít ,všecek bordel z venku mi kde dovnitř . *22917*



| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 09:14:53 | #40230 (3)
| Předmět: RE:
07.05.26 09:25:33 | #40233 (1)

Také přeji pěkný a úspěšný den. Nám tu i dnes pbčas prosvitně sluníčko. Ale mraky a déšť bych uvítal. Už tu jeden měsíc nezapršelo. *30758*



| Předmět: RE: RE:
07.05.26 09:42:47 | #40234 (2)

Tak v Žatci lilo v noci a teď je +13 což moc tepla není. Ale hlavně že zapršelo.




| Předmět: RE: RE: RE:
07.05.26 10:03:42 | #40235 (3)

Zde 17 a teplo a esli psalo? Ne




| Předmět: RE: RE: RE: RE:
07.05.26 10:05:38 | #40236 (4)
| Předmět: RE:
07.05.26 15:34:51 | #40242 (1)

Pěkný Enží. Ale v noci pršelo.



| Předmět: RE: RE:
07.05.26 17:07:31 | #40245 (2)

Ahojky ,ale opravdu nepršelo ,zlato .Mě vzbudí i kapka deště.