Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #40258

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.26 08:58:47 | #40258

Tak konečně v
noci pršelo .



| Předmět: RE:
08.05.26 09:59:14 | #40261 (1)

Nám nespadla za měsíc ani kapka. :-(



| Předmět: RE:
08.05.26 10:54:30 | #40263 (1)

Tady pršelo i ten den předtím, ale teď v noci opět. V podstatě teď posledních pár dnů vždy ráno velké louže a mokro, neříkám, že jinak není velké sucho, ale pouze konstatuji skutečnost. Hezký den Ivet.



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 11:19:58 | #40265 (2)

U nás chvilku pršelo včera večer. Asi deset minut.



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.26 12:57:07 | #40268 (3)

Tady nesprchlo co slezl sníh *5726*



| Předmět: RE: RE:
08.05.26 11:24:17 | #40266 (2)

Tobě taky přeji ,neznámý pejsků .hi