Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #41184

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
15.06.26 07:15:12 | #41184
Reakce na příspěvek #41183

Hezké pondělí. + 10°C no to je snad začátek jara??? Pustila jsem včera topení.



| Předmět: RE: RE:
15.06.26 07:21:59 | #41185 (1)

Už se má začít oteplovat *9582*



| Předmět: RE: RE: RE:
15.06.26 07:48:55 | #41187 (2)

A zase budeme nadávat na hnusné horko. *4470*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 08:52:38 | #41189 (3)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 11:01:41 | #41193 (4)

Já ne...jednoduše jdu do stínu...no horší to mají ti co musí být venku a do stínu nemají úniku...



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:00:31 | #41190 (3)

To počasí je divné . Moc velké změny jsou. Včera jsem přemýšlela že nejde dát rajské ze záhonu do tepla...



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:11:31 | #41191 (4)

Nic se jim nestane, neboj.-) Já se spíš bojím aby je někdy neosekaly kroupy.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
15.06.26 09:38:32 | #41192 (5)

Kroupy jsou zlé to je pravda.