Tak se opatrujre v tom teple ,všichni
Léto není navždy
.
Hezký horký den, proč bys tu měla otravovat? Léto není navždy, ono je dost možné, že na léto přijde zase podprůměrné ochlazení, a vše bude jinak. Moje fíkovníčky se mají jako v tropech dnes, já asi půjdu hodit vlažnou sprchu, přeji hezké dny Ivet.