Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #41588

Zobrazit vše


| Předmět:
před 5 hodinami | #41588

O co byla zkratka delší o to byla cesta horší. *23266*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41590 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #41591 (2)

Skoro 250 kilometrů… Ale nebyl skoro žádný provoz. Dnes už snad nikam nepojedu.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41592 (3)

Já byl teď jen v Albertu a je tam hrozně,dnes je ve fabrice líp *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41593 (4)

Myslím, že vylezu maximálně na dvůr do nafukovacího bazénu i s Arťasem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 27 minutami | #41595 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 21 minutami | #41596 (6)

Zatím vyřizuji pracovní záležitosti a telefony, které nikdo nebere. *3651* Ale už jsme stihli i bazének.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 12 minutami | #41597 (7)

V sobotu se nedivím že neberou pracovní hovor *5726*