Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #41601

Zobrazit vše


| Předmět:
před 3 hodinami | #41601

Jak se máte při pozdním odpoledni... *7094*



| Předmět: RE:
před 2 hodinami | #41602 (1)

Teď už fajn,za chvilu padla *11274*



| Předmět: RE: RE:
před 2 hodinami | #41603 (2)

Já protože se nedá jít ven jsem se dala do složitého papírování... Je klid nikdo nevolá takže se mohu soustředit.



| Předmět: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41604 (3)

| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41605 (4)

Pak to odsejpá. A peču si v remosce kuřecí paličky.. Zítra k obědu. Hezky mi to tu voní.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41606 (5)

Já budu péct v remosce kuřecí čtvrtky. Ale až zítra. *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41607 (6)

Zítra mám zedníka , bude něco opravovat dole na zdech atd.. Abych to nepřipekla když budu lítat kolem.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41608 (7)

Tak to ano. Kolem řemeslníků se musí lítat a ťuťuťu ňuňuňu.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41609 (8)

Tak v mém věku by to bylo nevhodné ale starat se o něj musím.)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41610 (9)

Zvlášť když přijde v neděli… Jdu se s Arťasem čáchnout.-)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
před 39 minutami | #41611 (10)