Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #814

Zobrazit vše


| Předmět:
04.05.21 17:32:15 | #814

Ahoj lide zdejší. Kdo mi pofouká bebí? Dnes je blbec den. 4x píchala sestra žílu, ... jednou mi kapačku zavedla do masa, že jsem měla hrču na ruce . Pak se mi snížil tlak ( klesl pod stovku) a následoval sesun...No...Darmo mluvit



| Předmět: RE:
04.05.21 17:34:16 | #816 (1)

A jééé... Přeji hodně štěstí. Sil, fííííí.-)



| Předmět: RE:
04.05.21 17:35:31 | #820 (1)

ahoj, to je radost, já byl jen na odběrech a pohoda :)



| Předmět: RE:
04.05.21 17:35:49 | #821 (1)

No tě pic .. bych byla mrtvá už, tohle se mnou provádět. *33648*