Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #925

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.21 08:08:45 | #925
Reakce na příspěvek #924

Jak to? Normálně vstávám v 6.30.-) Do obchodu a potom distanc. Zítra to vidím na zahrádku a nějaký speciálek pivčo.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:10:38 | #926 (1)

já myslel při sobotě, ne v týdnu :)
Jo to zní jako plán, tak něco podobného prubnu, zajdu mrknout k řece a tak :)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:12:40 | #927 (1)

dneska nemusíš ani do krámu, když je vše zavřené :)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:16:05 | #928 (2)

Včera jsem cestou od malé nakoupila na Vídeňské v Albertu. Vždycky tam parkuju tak na 3x a nemůžu se trefit do vjezdu.-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:17:46 | #930 (3)

a co malá, všichni v poho? Njn máš velké auto a s tím se hůž manévruje na parkovištích u obchoďáků :)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:21:18 | #933 (4)

Největší, nejstarší a nejškaredější.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:22:06 | #934 (5)

tak to prodej a kup něco menšího, skladnějšího a pro Tebe líbivějšího :)



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:24:52 | #936 (6)

Prý je to neprodejné. Už to bude jenom na vrážení peněz do oprav.Mám ho prý dorasovat než se naučím jezdit. Drahý provoz a náklady



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:26:59 | #938 (7)

njn, ale s takovou "krávou" je to naprd, učíš se s náklaďákem a pak stejně budeš chtít něco menšího a s tím se budeš učit "znovu" - jen můj názor



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.21 08:29:20 | #943 (8)

Já už bych asi malé auto nechtěla. Jenom to parkování je na prd. Ale taky si už zvykám.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
08.05.21 08:31:22 | #944 (9)

jako ne malé, ale menší, nějakej kombik třeba, to stačí, to je na Vás s čím budeš řádit :)