Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #929

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.21 08:16:56 | #929

Zdar a sílu. Pomalinku se chystám na vaření a úklid celé kuchyně. Syn poseče trávu. Kdo nám pomůže??



| Předmět: RE:
08.05.21 08:19:03 | #931 (1)

najdeš v sýru, dobré ráno, ať se Vám daří. Včera odpoledne jsem něco rozdělal a nestihl jsem to dodělat, tak se tomu pověnuju :)))



| Předmět: RE:
08.05.21 08:19:55 | #932 (1)

Hezké ráno, Sil -) Já ne. Budu doma taky makat. Děda se definitivně zbláznil. Dovezl si domů krkavca...-)))



| Předmět: RE: RE:
08.05.21 08:22:35 | #935 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.21 08:26:00 | #937 (3)

Takový havran. Ale žere z ruky, dá se ochočit a naučí se mluvit.-)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:27:39 | #939 (4)

Tak všem hezkou sobotu. Jde se snídat.-)




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:28:40 | #941 (5)

dobrou chuť a at se daří :)



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 08:27:46 | #940 (4)

jako ptáka, já myslel, že je to nějaké nářadí, nebo stroj *2*