Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

Zobrazení reakcí na příspěvek #946

Zobrazit vše


| Předmět:
08.05.21 11:09:50 | #946

Debordelizace v kuchyni hotová. Fajn fazulačka uvařená. Krůtí maso se peče. Okno ( jedno) umyté. Vítek uklidil u sebe v pokojíku, utřel prach v obýváku. Bohužel obloučkovou technikou. Teď seká trávu. Ještě vytřu balkóny ( máme dva) a pověsím prádlo. Vítkovi budu dělat langoše. Ale až bude chtít. A budu mít havaj. Kniha, později i vínko...



| Předmět: RE:
08.05.21 11:15:33 | #948 (1)

Ten konečný relax *7647* ti schvaluju. *33027* *10535*



| Předmět: RE: RE:
08.05.21 11:47:19 | #949 (2)

Že? Si to schvaluji také.
Asi jsem to přehnala. Zas mne to střílí kamsi pod zadek. Už ať je pondělí. Půjdu na kapačky;)



| Předmět: RE: RE: RE:
08.05.21 13:19:26 | #950 (3)

Tak už odpočívej .. uděluju ti zákaz cokoli dělat. *33767*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
08.05.21 13:43:19 | #951 (4)