Jasně . Mají hodně tvarohu .
To je dobře,mám složenou teprv půlku rohlíku,je to dřina 
Chudáčku náš hladovoučký. Už se ti nese obídeček, tak hezky papej.

Dnes máš taky sobotu nebo už neděli? Na sobotu ti stačí jeden a na neděli dostaneš dva. Jdu šontat po chalupě . Tak se nemotej tam, kde já se plancu.🙂
Koukni na tu svatební fotku,tlemíš se tam jak debil.
Ha-há.Mstíš se mi,že jsem ti neuvěřil,že ten instalatér zůstal v
komoře vod tý výměny stupaček.
Pche.Zato ty jsi klasa.A tobě nepřišlo divný platit v bordelu moji
kreditkou?
Pak oba mlčeli a hleděli na svou svatební fotografii.
Strouhanku. Můžeš si z ní poskládat rohlík.🙂
Copak náš Bobeček. To je hlava otevřená... Jenom do ní

Tak sem se trefil
Co jsi mi koupila za
ňaminu?
Hasi, tu neomrdáš, ta má už jiného nabíječe, je to holka z venkova, to
nejsou kurvy 
Já myslel že ten červenej,nasratej je od tebe
Poslední dobou mi nejde rozkliknout kdo co
poslal🤔
Tady byla ráno mlha jak sfiň,nebylo vidět od patníku k patníku,až před
Třebíčí se to roztrhlo,ale zas od rána chčije 
Musím rychle do obchodu, než to od vás příjde k nám. 