Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.06.24 19:42:01 | #19083
Reakce na příspěvek #19082

Jasně . Mají hodně tvarohu .



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.06.24 19:20:13 | #19082
Reakce na příspěvek #19081

Schovej mi snídani *2614*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.06.24 19:11:36 | #19081
Reakce na příspěvek #19080


Už vystydly. Jsou tvarohové.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
01.06.24 12:28:29 | #19080
Reakce na příspěvek #19079

To je dobře,mám složenou teprv půlku rohlíku,je to dřina *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 12:01:15 | #19079
Reakce na příspěvek #19078

Chudáčku náš hladovoučký. Už se ti nese obídeček, tak hezky papej. *6785*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 10:55:30 | #19078
Reakce na příspěvek #19077

Mám sobotu, takže budu hladem *3456*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 10:12:05 | #19077
Reakce na příspěvek #19076

Dnes máš taky sobotu nebo už neděli? Na sobotu ti stačí jeden a na neděli dostaneš dva. Jdu šontat po chalupě . Tak se nemotej tam, kde já se plancu.🙂



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 10:07:14 | #19076
Reakce na příspěvek #19073

Jeden?To ses nepředala *5726*




| Předmět: RE: RE:
01.06.24 10:06:32 | #19075
Reakce na příspěvek #19072

To už podle všeho někdo udělal *23266*




| Předmět:
01.06.24 10:02:14 | #19074

Koukni na tu svatební fotku,tlemíš se tam jak debil.
Ha-há.Mstíš se mi,že jsem ti neuvěřil,že ten instalatér zůstal v komoře vod tý výměny stupaček.
Pche.Zato ty jsi klasa.A tobě nepřišlo divný platit v bordelu moji kreditkou?
Pak oba mlčeli a hleděli na svou svatební fotografii.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 10:01:13 | #19073
Reakce na příspěvek #19070

Strouhanku. Můžeš si z ní poskládat rohlík.🙂



| Předmět: RE:
01.06.24 10:00:07 | #19072
Reakce na příspěvek #19071

Copak náš Bobeček. To je hlava otevřená... Jenom do ní *3336* *23266*



| Předmět:
01.06.24 09:20:52 | #19071

Tvl,zas jeden co ví💩,ale musí ho pustit do světa *16449*




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 08:56:07 | #19070
Reakce na příspěvek #19068

Tak sem se trefil *9582* Co jsi mi koupila za ňaminu?



| Předmět: RE: RE:
01.06.24 08:55:37 | #19069
Reakce na příspěvek #19062

Hasi, tu neomrdáš, ta má už jiného nabíječe, je to holka z venkova, to nejsou kurvy *2*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
01.06.24 08:48:43 | #19068
Reakce na příspěvek #19067

Je.-)))) Mně to taky nefunguje.



| Předmět: RE: RE: RE:
01.06.24 08:42:53 | #19067
Reakce na příspěvek #19064

Já myslel že ten červenej,nasratej je od tebe *27179* Poslední dobou mi nejde rozkliknout kdo co poslal🤔



| Předmět:
01.06.24 08:39:16 | #19066

Tady byla ráno mlha jak sfiň,nebylo vidět od patníku k patníku,až před Třebíčí se to roztrhlo,ale zas od rána chčije *5678*



| Předmět: RE: RE:
01.06.24 08:11:19 | #19065
Reakce na příspěvek #19063

Musím rychle do obchodu, než to od vás příjde k nám. *4470*



| Předmět: RE: RE:
01.06.24 08:09:55 | #19064
Reakce na příspěvek #19062

Nečertím se, miláčku.😘