Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 4 hodinami | #41632
| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41633 (1)

Dobrou chuť...bude později je hic



| Předmět: RE: RE:
před 4 hodinami | #41636 (2)
| Předmět:
před 5 hodinami | #41628

Ještě pár suchých dní a vyschne mi i voda v koleni. *23266*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41634 (1)
| Předmět:
před 5 hodinami | #41627

Je neděle,na dílně mám 34 stupňů a pro samou práci jsem zapomněl na Kafééé!!! *23266*
Teď už nechci *5726*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41629 (1)

To máš lepší jak venku... *7094*



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41630 (1)
| Předmět:
před 10 hodinami | #41619

Všem pohodovou neděli. *6190*



| Předmět: RE:
před 9 hodinami | #41621 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 8 hodinami | #41622 (2)
| Předmět: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41623 (3)

Hezkou neděli. No píší že má po 12 hodině pršet. Apríla dneska není. *3815* *3815* *3815*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41624 (4)

U nás ráno když jsem vyjížděl,po 4 hodině,spadlo pár kapek,nevím z čeho *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41631 (5)
| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 7 hodinami | #41625 (4)

U nás prý až ve středu 75%.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
před 5 hodinami | #41626 (5)

Je 14 hodin a zatím nic . Ale v dáli od Plzně jdou bílé obláčky. Venkovní teploměr do vydlážděného náměstí ukazuje 38°C. *32094*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 4 hodinami | #41635 (4)

Na které části zeměkoule?



| Předmět:
před 10 hodinami | #41618

Pěkný den přeji všem *7094*




| Předmět:
před 11 hodinami | #41616

Svačinááá!!! *14503*



| Předmět: RE:
před 11 hodinami | #41617 (1)
| Předmět: RE: RE:
před 9 hodinami | #41620 (2)
| Předmět:
před 14 hodinami | #41615

Přeji krásné dobré ráno *5647* *3930* a fajn neděli fšem *2756*



| Předmět:
před 20 hodinami | #41614

Dobrou noc přeji všem *6156*