Ještě 
Hezký, poklidný pátek přeji ,dnes má padnout rekord 40 ka ve stínu
.
Dávejte pozor a pijte hodně ale tekutin .😄Já zachvili mizím pryč .
.
A jdu zkusit spát,i když v tomhle vedru nevím
Přeju všem krásnou
a hezký sny

Jo je by me piclo...jindy az nepůjdu druhy den do práce . Výjimka dnes pivo...I tak budu free
No nic čičinu nemám tak se jde ještě pracovat...jsem doma vychladlé a
jdu se zahřát 