Malá samota

Předmět diskuze: Malá samota - Povídání a diskuze pro všechny pohodové lidičky bez ohledu na věk, pohlaví a náboženského vyznání. Prostě pro všechny staré i nové virtuální přátele a kamarády, kteří mají smysl pro humor a neberou se až tak vážně.

| Předmět:
před 2 hodinami | #41565

Všem těm kteří jdou spát či spí...brou *6156*



| Předmět:
před 2 hodinami | #41564
| Předmět:
před 3 hodinami | #41561

Tak idu chrnět, přeji všem krásnou *15009* a hezký sny *33664*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #41562 (1)
| Předmět:
před 3 hodinami | #41557

Já si něco ještě uklidím kouknu na tv a půjdu spát .
Přeji Vám pak hezké sny . *6930* *15009*



| Předmět: RE:
před 3 hodinami | #41558 (1)

Jejda jeden smajlík tam neměl být ,)



| Předmět:
před 4 hodinami | #41554

Mějte poklidný večer .
*144*



| Předmět:
před 4 hodinami | #41553

Já jsem umyla balkon mám ho větší než chodbu a stačilo mi .chudáci co jsou teď v práci .



| Předmět: RE:
před 4 hodinami | #41555 (1)

Na dílně bylo líp jak venku,jen 32 stupňů,venku 36 *23266*



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #41556 (2)

Tak to ano ,moji synové dělají ve fabrice ,těžká práce ..
Venku je vždy hůř .



| Předmět: RE: RE:
před 3 hodinami | #41559 (2)

Baby kuchařky mají v kuchyni 50 a nefňukají. *4302*



| Předmět: RE: RE: RE:
před 3 hodinami | #41560 (3)

A čím myslíš že solej polívku *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
před 2 hodinami | #41563 (4)