do Kohoutek to mám přes celé město, bydlím na opačné straně Brna, v Kohoutovicích jsem měl dětskou lásku, zrovna dneska jsem na Svoboďáku koukal na cenu za hambáče, za 195 kč, no nekup to :-)
a hranolky za 80 kaček se posrali, čuráci :-)