potřebuje odpočinout
ji mám rád
tipl bych to, že příště pojede Austrálii
to by bylo hezký a vůbec né nereálný. jede ale te'd baja, to sou ty pouštní závody a má na to právě beta 500. to je nářez. to trhá ruce i mně. jak říká. líbí se jí, že se zlepšuje. to na ní strašně beru. a děkuju rosomáčku za názor
https://film.kukaj.io/nebesti-jezdci