Tak došlyjim ty rakety a nebo ne? Už dávno je tomu co ukradli poslední
pračku a mikrovlnku 
Kiril Budanov šéf SBU by přece nelhal,ne?Nebo jo?
Tak došlyjim ty rakety a nebo ne? Už dávno je tomu co ukradli poslední
pračku a mikrovlnku 
Kiril Budanov šéf SBU by přece nelhal,ne?Nebo jo?
Na Ukrajině hřmí série výbuchů: Ruské ozbrojené síly útočí na vojenské objekty v zemi.
Objevují se zprávy o útocích na zařízení v Žytomyrské a Chmelnické oblasti . Ten má letiště ve Starokonstantinově, kde sídlí ukrajinské letectví. Síť také informuje o letu raket směrem k regionu Vinnitsa . Ukrajinské zdroje tvrdí, že na obloze operují nadzvukové Kinžaly.
Desať výbuchov sa ozvalo v oblasti vojenského letiska VSU pri Starokonstantinove.
Miestni obyvatelia píšu o desiatich výbuchoch v blízkosti vojenského letiska v Starokonstantinove v Chmelnickom regióne, kde boli umiestnené lietadlá Su-24M, prispôsobené na použitie riadených striel Storm Shadow.
Ukrajinské vzdušné sily hlásia let Dyky smerom na Vinnicu. Mimochodom, práve tam sa nachádza veliteľstvo ukrajinského letectva.
Starokonstantiniv - nad vojenským letiskom stúpajú oblaky dymu. Miestne zdroje potvrdzujú najmenej 10 výbuchov
Ukrajinská média informují o explozích v Kyjevské, Žitomyrské a Chmelnické oblasti.
Vzdušné sily Ozbrojených síl Ukrajiny informovali o ostreľovaní Ukrajiny z územia Bieloruska
Taktiež podľa ukrajinskej strany boli rakety odpaľované z Tambovskej oblasti.
Česko je geneticky mimořádně pestré, slovanské kořeny má jen 35 procent populace. U třetiny lidí lze vystopovat jejich germánsko-keltský původ a deset procent má prapředky z řad Vikingů. Zbytek má například židovský původ, někteří lidé mohou hledat své kořeny v jižní Evropě nebo na Sibiři. Věda dokonce dokáže určit mezi Čechy ty, jejichž prapůvod je až ve starobylé Mezopotámii. Ukázal to nejnovější výzkum Masarykovy univerzity v Brně.
Varšavská smlouva bránila sovětské spojence před „agresivním“ NATO a sovětská invaze do Československa v srpnu 1968 byla nutná, protože se v zemi chystal ozbrojený převrat. Alespoň podle nového dokumentu, který odvysílala ruská stanice Rossija 1. Čeští historici film považují za ukázku novodobé ruské propagandy.
„Stříleli po nás shora z kulometů,“ tvrdí ve snímku před budovou Národního muzea v Praze bývalý komunistický poslanec ruské Státní dumy Jurij Sinělščikov, který se invaze účastnil jako četař spojovacího praporu.
Jeho vzpomínky na „palbu z ručních kulometů a automatických zbraní po sovětských vojácích v shora otevřených transportérech“ a „hořící tanky“ jsou prostříhány se sovětským propagandistickým filmem z roku 1969 "Československo, rok zkoušek“, ve kterém v pražských ulicích hynou potomci osvoboditelů z května 1945.
Snímek údajně zachycuje „odtajněné stránky“ dějin vojenského paktu Sovětského svazu a jeho satelitů. Odpovědnost za „události roku 1968“ film přičítá pražské opozici a její „úderné síle“, Klubu 231. Členy organizace, která ve skutečnosti sdružovala politické vězně komunistického režimu a po srpnové invazi byla zakázána, byli podle Sinělščikova odsouzení esesáci, fašisté a kolaboranti. Podle snímku nešlo o žádné opozičníky, ale spíše o „žoldnéře“.
„NATO se chystalo vtrhnout do Československa, do Prahy. Byly tam už připravené jednotky,“ tvrdí ve snímku poslední náčelník štábu sil Varšavské smlouvy Vladimir Lobov z let 1989-90, který se invaze v roce 1968 zúčastnil jako kapitán. Jeho tankisté podle filmu obsadili pražské mosty, ministerstvo vnitra, generální štáb a další klíčové pozice.
„Podle svědectví očitých svědků se všechny akce proti vstoupivším vojskům odehrávaly jen v centru Prahy. Na jejím okraji a na venkově obyvatelstvo vyjadřovalo podporu akcím Varšavské smlouvy,“ uvedla televize. A Lobov zavzpomínal na české pivo a následné bratření, na které v životě nezapomene.
„Situace vzniklá v Praze v roce 1968 ohrožovala celý blok
socialistických zemí, a proto konaly společně - s výjimkou Albánie,“
uzavřela Rossija 1 kapitolu „pražské krize“. Aniž se zmínila
například o odporu rumunského vůdce Nicolae Ceaušeska vůči invazi.
Návrat k sovětské propagandě, soudí český historik
Podle ředitele Ústavu pro soudobé dějiny Akademie věd ČR Oldřicha Tůmy je film „pozoruhodným návratem k nejzprofanovanějším metodám sovětské propagandy, jimiž se Moskva v roce 1968 pokoušela obhajovat intervenci“. Ta podle mezinárodního práva nebyla ničím jiným než nevyprovokovanou agresí proti suverénnímu státu, upozornil historik.
„Je nemožné si neklást otázku, co tento obrat a návrat k dávným metodám dezinterpretací dějin znamená. Vždyť od intervence se ve své době jasně distancovali Michail Gorbačov, Boris Jelcin i Vladimír Putin. Také celá plejáda ruských historiků...,“ řekl v reakci pro ČTK Tůma. Takový nepřijatelný přístup ruské televize nelze podle něj než pranýřovat.
NÁZORNÁ UKÁZKA PRÁCE Z FAKTY DNEŠNÍ RUSKOU PROPAGANDOU.
KAŽDÝ,KDO JE NA STRANĚ TÉTO PROLHANÉ CHAMRADĚ ZODPOVĚDNÉ ZA 40 LET
VRAŽD,VĚZNENÍ A ZOTROČENÍ ČESKÉ SPOLEČNOSTI PROTI DNEŠNÍ DEMOKRATICKY
ZVOLENÉ ČESKÉ VLÁDĚ JE VLASTIZRÁDCE NEBO DUŠEVNĚ CHORÝ OIKOFOB.
NAŠTĚSTÍ 90% ČESKÉ SPOLEČNOSTI MÁ ROZUM,VZDĚLÁNÍ A PAMĚŤ, TAKŽE SE
SLUHOVÉ TÉTO LŮZY K MOCI V ČR NIKDY NEDOSTANOU.

úrady v Čade, jednej z hlavných francúzskych bášt v západnej Afrike, sa odmietli zúčastniť na prípadnej intervencii v Nigeri a vyhlásili svoju neutralitu.
Francúzske orgány zároveň odmietli stiahnuť svoje jednotky z územia Nigeru a francúzska spoločnosť Orano oznámila pokračovanie ťažby uránu v tejto západoafrickej krajine.
📌 Tieto vyhlásenia opäť potvrdzujú naše slová, že všetky hrozby možnej invázie zo strany ECOWAS a Francúzska sú s najväčšou pravdepodobnosťou len obyčajným vyjednávaním s cieľom zachovať si vlastný majetok.
V situácii, keď vojensky najpripravenejší štát, v ktorom sa nachádza
aj francúzska letecká základňa, vyhlasuje svoju neutralitu a zvyšok členov
ECOWAS je väčšinou zaneprázdnený riešením vnútorných problémov, v
podstate nemá proti Nigeru kto bojovať, napriek všetkým výkrikom
západných médií.
#Niger #Francúzsko #Čad
Zdroj: @rybar
Rusáci už dlouho neukradli žádnou valchu,rumpál ,televizi a už vůbec
nemají na rukou patery hodinky
to znamená jen jedno
Na rozkradené ukradině už není co ukrást 
Ruští vojáci osvobodili osadu Novoselovskoje v LLR v Kupjanském směru, oznámili na Ministerstvu obrany Ruska.
„V Kupjanském směru byla kvalifikovanými profesionálními akcemi jednotek Západní skupiny vojsk osvobozena osada Novoselovskoje v Luhanské lidové republice,“ uvedli na MO RF.
Jen největší kokot může napsat, že cizí stát osvobodil území
jiného státu.
Němci taky v roce 39 osvobodili sudety že Putinova kurvo.
Seš lidskej odpad
S bolševismem, komunismem, ani zelenejma nemám nic společného.
Jedinej kdo tu šíří pohádky káebáckého kádra vychovaného kovanými
bolševiky seš ty kašpárku.
Jak vystřiženo z reklamy na buranství a předsudky, snad mi do stáří zbude víc rozumu a nadhledu, než jen tupá nenávist.
Luhanská lidová republika

Sudety taky patřili německu že pokryteckej vymaštěnče
opět smajlík svědčící o duševní nevyrovnanosti entity zvané Jardík, známého jako impotentní hnidu
Ukrajinský dron shodil výbušné zařízení v Rylsku v ruské Kurské oblasti, uvedl tamní gubernátor Srarovojt.
V důsledku útoku byla poškozena okna Pokrovského chrámu a dvou administrativních budov. Podle informací gubernátora nebyl nikdo zraněn.
To je nádherná poznámka ve světle toho, co ruská svině poslala na ukrajině kza památky doslova k zemi, porovnávat to s vytlučenýma oknama, i kdyby s intarziema nebo jak se to jmenuje