Loreto nevšimla jsi si že tu urážíš Martu????
Loreto nevšimla jsi si že tu urážíš Martu????
A vsimla jsi si ty, kolik sprostaren tu o me bylo psano? Zrejme s nimi
souhlasila, jinak by se byla ozvala.. Doposud marta nepredlozila prispevek,
kterym chtela dokazat, ze nelhala. 
Já tohle nevím tak dlouho tu nejsem. Jen čtu že víc lidí tu psalo že jsi něco tady psala o minulosti . Co přesně nevím a nebudu někde hledat. To je mezi vámi dvěma.
Nelži! Nikdo o tobě nic nepsal. Jen reagovali v běžné diskuzi na to, co jsi tu sama psala.
Tak a dost. Žádná sprosťárna tu o tobě nebyla psána ani v současnosti, ani v minulosti. Čemu jsi neporozuměla na mém prohlášení, že ti ten příspěvek najdu, až budu mít čas? Na této diskusi nezazněl, zazněl podle mě na diskusi Jak se žilo za socialismu....., ale na 100% vím, že jsi ho napsala!!!!! Na jiné diskuse jsem totiž psát nechodila a stále nechodím. Už dokonce nechodím psát ani na ni. Při hledání na této diskusi jsem ale narazila na několik příspěvků, kde ty URÁŽÍŠ náš. Ty ti sem dodat mohu, a hledat dlouho je nemusím. Mám totiž představu, kde se asi přibližně nacházejí.
Věř tomu, že já nesedím u počítače celé dny, mám totiž i nějaké povinnosti a jiné zájmy, kterým se věnuji. Takže bych tě prosila, dočkej času, jako husy klasu. Ten příspěvek existuje a nečetla jsem ho sama. Bylo nás víc.
A už ani nemusím žádný tvůj urážející příspěvek hledat zpětně, ten se objevil na této stránce.