Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #19114

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 12:38:12 | #19114
Reakce na příspěvek #19092

Tak to je asi její životopis))) Jako by psala o sobě ...jen to plus si nemůže přičíst ,no *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 12:44:29 | #19116 (1)

Ona chce aby se na všech diskuzích o ní psalo. Ať je to jakkoli. Všimněte si jak posílá rozchechtané tlamy i když to není k smíchu. Prostě potřebuje aby její jméno bylo všude. Nejvíc jí raní ignorace. To běhá čenichá ,rejpe, číhá na každé slůvko aby se ho chytila. Kašlat na ni je nejlepší co se dá dělat.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 12:50:56 | #19119 (2)

Jo,jo....to by pošla na úbytě *23266*



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 12:57:28 | #19120 (2)

Běhá a čenichá, lže a zesměšňuje neustále a také popichuje každičký den. A k tomu já mlčet nebudu. Občas se stane, že z nedostatku informací někdo nevědomě zalže nebo to popíše jinak, než se to událo, to se dá ještě omluvit, ale tato osoba to dělá záměrně.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 13:00:01 | #19122 (3)

bravissimo...ko­nečně jsi napsala pravdu o sobě...supeeer



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 15:36:27 | #19133 (4)

Ale copak to, kdopak se nám tady objevil? Další z těch lhářek, co lžou záměrně a ještě velice hloupě. Vy jste se vážně hledaly, až jste se našly. Fakt supeeer, i pár tvých lží se tu objevilo, ale mohu dodat i další. O sobě mohu napsat jen to, že jsem ráda, že k vám nepatřím. A stále ještě čekám na něco, v čem jsem lhala. Nějak se zdráháš nějakou moji lež dokázat. A ani to praporkování vám tak nějak nevychází, že? Čím to asi tak bude? Asi tím, že ten praporek dáváte tam, kam nepatří. Tady se totiž nic špatného neděje. To vás musí strašně štvát. Tolik snahy a NIC. Bravissimo, i v nich se mi daří ty vaše útoky odrážet.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:…
15.02.22 15:40:10 | #19134 (5)

Jak vidím, honem přispěchala Loretta a dala ti palec nahoru. Ani tomu se nedivím, to je další, která bez nenávisti nedokáže žít.