Prezidentský kandidát Andrej Babiš svolal mimořádnou tiskovou konferenci. Jeho manželce Monice někdo podle jeho slov poslal obálku s ostrým nábojem.
Prezidentský kandidát Andrej Babiš svolal mimořádnou tiskovou konferenci. Jeho manželce Monice někdo podle jeho slov poslal obálku s ostrým nábojem.
Oni jsou připosraní z obou možností - je to takový nešťastný strachy rozpolcený "disent".
Toho se bojí ze všeho nejvíc... je chytřejší než celá ta banda dohromady a toho se bojí.
No právě, berou si z rukou i ty poslední pseudoargumenty, které měli - je to vážně legrační.
Je mi zle z toho, co se tu v naší společnosti děje. Je mi hanba za politiky, kteří k tomuto mlčí a je mi hanba za ty, kteří chtějí jiné umlčovat jen proto, že mají jiný názor. Má volba bude jasná. Volím A.Babiše.
Babiš není ideolog, je to protřelej byznymen, kterej chce něco budovat, ne bořit - i ve vlastním zájmu. U něho vždycky bude záležet na tom, kdo a kolik lidí za ním stojí. Ideologové vždycky pohořeli a napáchali při tom spoustu škod.