Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #4237

Zobrazit vše


| Předmět: RE: RE: RE:
10.02.21 12:09:20 | #4237
Reakce na příspěvek #4231

Já jsem patřila k lidem, co si nepřáli, aby se z naší socialistické republiky stala kapitalistická země. A to spolu se mnou chtělo tehdy většina zdejších obyvatel. Jak jsem již uváděla, kapitalismus tu chtělo jen 3% lidí.



| Předmět: RE: RE: RE: RE:
10.02.21 12:12:24 | #4239 (1)

No vidíš. Někdy ani 97% převaha nestačí....teď nezbývá, než plakat a polemozovat na netu.



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE:
10.02.21 12:22:36 | #4245 (2)

No vidíš, to jsme to dopracovali. Jak říkám, než jsme se stačili rozkoukat, už jsme tu měli něco, co jsme nechtěli. Nepláču, to nemám v povaze, ale svou pravdu a svoje názory budu i nadále říkat a nic mi v tom nezabrání. Polemice se nevyhýbám.




| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.02.21 12:33:51 | #4247 (3)

S tebou je vcelku sranda paní Marto. Na jedné straně říkáš, že jsme byli soběstační a uměli vyrobit vše od špendlíku po lokomotivu. Následně zase píšeš, že se rozpadl východní blok....no a co? Byli jsme přece soběstační...sran­distko :-)))



| Předmět: RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE:
10.02.21 12:46:45 | #4252 (4)

No já to vidím spíše naopak, že sranda je s tebou. Ono je něco jiného být samostatný ve výrobě atd, a něco jiného je být samostatný politicky.