Rozcestník >> Politika >> Bylo za socialismu lépe?

Předmět diskuze: Bylo za socialismu lépe? - Diskuse je určena hlavně těm, kdo socialismus zažili a mohou tedy srovnávat dobu tehdejší s tou dnešní. Ale i jiná témata jsou zde vítána, žhavé novinky z každodenního politického dění v Česku, nebo mezilidské vztahy... Nepodporujeme žádnou válku ! .Diskutujte prosím ve vší slušnosti v souladu s pravidly Chatujme. Osobní napadání ,vulgarity,komolení nicku ,, nebudou tolerovány.

Zobrazení reakcí na příspěvek #44538

Zobrazit vše


| Předmět: RE:
28.02.23 07:24:30 | #44538
Reakce na příspěvek #44536

https://globe24.cz/domov/v-praze-si-tisice-lidi-pripominaji-vyroci-ruskeho-vpadu-na-ukrajinu.ca75f337#utm_content=freshnews&utm_term=demonstrace%20v%20praze%20ukrajina&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Cestou u ruské ambasády lidé na připomínku obětí války zapichovali do země ukrajinské vlaječky. Akci nazvanou Vidíme jasně, co je třeba udělat pořádaly spolek Milion chvilek, Paměť národa, ukrajinské velvyslanectví či iniciativa Dárek pro Putina. Akce skončila před 22:00 zpěvem české hymny.

Podle Pavla je až zarážející, kolik toho má Česko společného s Ukrajinou. Poukázal na podobnost se Sudetami. "Protože tehdy před druhou světovou válkou se Hitler choval stejně, jako se choval teď Putin ve vztahu k Ukrajině. Také zneužil německou menšinu v našich Sudetech, podněcoval vášně a násilí, které potom využil jako záminku pro potlačení," řekl. Dodal ale, že Ukrajina se brání a zaslouží respekt. Podotkl, že na jedné straně je první výročí smutné, protože jde o válku, která přináší "obrovské" oběti na životech, na druhé straně je to ale výročí povzbudivé, protože Ukrajina se hrdinsky brání. Putin své zemi uškodil, Rusové jsou považováni za barbary, dodal. *34705* *34705*



| Předmět: RE: RE:
28.02.23 07:31:11 | #44539 (1)

"Rusové jsou považováni za barbary" - Jak kým. *4511* *4575*



| Předmět: RE: RE: RE:
28.02.23 10:55:40 | #44553 (2)

zřejmě nějakým jamesidiotem... *33767*