Vážení a milí Ukrajinci na mém území - na půdě mých předků !
Máte plná ústa vět : "Miluji Ukrajinu, dýchal bych za Ukrajinu, bojoval bych za Ukrajinu, nenávidím Rusa".
Tak co děláte dnes tady u nás? Z jakého důvodu jste při prvním výstřelu tisíc kilometrů vzdáleného od vašeho domova, vzali hrdinně do zaječích a nacpali se do mé země ?Do země, kterou vaši tátové a dědové okupovali dvacet let ? Máte opravdu dojem, že jsme všichni zapomněli ? Že nevíme, že Brežněv byl Ukrajinec, že ten váš Kličko se narodil u nás jako syn okupanta ?
Nyní se sem zase cpete a chcete vše zadarmo a ještě ohrnujete nosy ? Čím nám to vrátíte ? Mafií ? Zlodějnou ? Obchodem s děvkami ? Hodláte za naše pohostinství zaplatit ? Nebo se spoléháte na to, že vám vše darujeme a vaše hnusné arogantní chování budeme tolerovat ?
Nemylte se. I mezi námi jsou lidé, kteří svou vlast milují. A s těmi budete mít opravdu problém. Ti vám totiž nakopou tu vaši nadutou, arogantní zadnici.
Jen malá poznámka - na 75% vaší, tolik vámi milované, zemi se nebojuje. Tak proč nejste tam ? Proč jste v zemi, která je několikanásobně menší, než ta vaše a vaši válku nezpůsobila ?
Když tak milujete Banderu a stavíte mu sochy, běžte jej hájit a neutíkejte jako krysy z Titaniku !
Nejsme blbí a víme, jak on a jeho žoldáci masakrovali, mučili a zabíjeli Poláky a Rusy včetně dětí. A to jsou vaše vzory? Vaše zem je bohatá na obilí, ani zrníčko jste nám nedali, ještě od nás chcete zbraně a peníze, abyste opět mohli zabíjet celé ruské rodiny tam žijící, vnucovat jim ukrajinštinu jako úřední jazyk?
My jsme žili léta pohromadě se Slováky a toto jsme si k nim nikdy nedovolili, nechali jsme jim jejich slovenštinu a byli jsme si rovni. Rusíni žijící na Slovensku mají své školy i divadla v Prešově, jsme empatičtí, ale ne blbí natolik, jak nás chcete využívat. Jděte domů, kde se neválčí a ty své vlajky si vezměte s sebou. Nám tu rozhodně chybět nebudou!!!

